Üretim Felsefemiz
Tüketici beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli, güvenilir ve ekonomik ürünlerimiz ile müşterilerimiz için stratejik bir ortak olmayı hedefliyoruz. Bu bakış açısı ile uluslararası standartlara uygun, hayatı kolaylaştıran yeni ürünler tasarlamak ve üretmek için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.


Özel hammaddeler kullanılarak üretilen ürünlerimiz

  • Dış ortam şartlarına dirençlidir. 
  • Darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. 
  • Cama en yakın şeffaflıkta olup, camdan %50 daha hafiftir. 
  • Mükemmel parlaklığa sahiptir. 
  • Çevre ve insan sağlığını etkileyecek hiçbir katkı maddesi içermez. 
  • Benzer ürünlere göre daha ekonomiktir. 


Bütün ürünlerimiz Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından verilen gıda ile temas eden madde ve malzemelere ait üretim izin belgesine sahiptir. Ayrıca uluslararası sağlık kriterlerine göre verilen, uygunluk belgesi niteliğinde ve tüm dünyada geçerliliği olan "INTERTEK" kalite belgesini almıştır.  Bu bilgiler bütün ürünlerimizin üzerindeki etiketlerimizde mevcuttur.


Kalite Yönetim Sistemi
Firmamız "ISO 9001-2008" ve "NAVIGA" kalite yönetim sistemlerini etkin şekilde kullanarak, ürün kalitesinde sürekliliği sağlamak ve en iyiye ulaşma hedefi ile hareket etmektedir. Kalite kontrol departmanımız üretilen ürünlerin belirlenen kalite standartlarına uygun özelliklere sahip olduğunu doğrulamak amacıyla son teknolojiye sahip cihaz ve ekipmanlarla kontrollerini sürekli devam ettirmektedir. 
Firmamız çevre ve insan sağlığına verdiği önem gereği uygun bir geri kazanım sistemi içerisinde çevrenin korunması ile ilgili yetki belgelerine sahiptir.